Jaro - obrázkové příběhy, Rotraut Susanne Bernerová

Populární obrázková publikace od autorky Rotraut Susanne Bernerové se stane nejoblíbenější knížkou u vás doma. Nápaditě zpracované ilustrace v sobě skrývají mnohem více než jen obyčejné příběhy, ale díky promyšlenému a detailnímu provedení dítě vtáhnou do děje. V knize jsou zakomponovány hádanky a luštěnky, kterým musí malý čtenář přijít na kloub a které tak podporují jeho fantazii i pozorovací schopnosti. Navštivte se svým dítětem městečko, které nebude chtít opustit ani jeden z vás.

Obrázková publikace i pro ty nejmenší

"Jaro" je populární obrázková dětská knížka od autorky Rotraut Susanne Bernerové, která na svých stránkách dokáže opravdové zázraky. Jednotlivé epizody na sebe dokonale navazují a v malém čtenáři dokáží vzbudit zvědavost, jak bude příběh pokračovat dál.

Ukryté hádanky a příběhy

Knížka obsahuje mnohem více než jen obyčejný příběh. Ten v sobě průběžně ukrývá hádanky, které musí čtenář vyluštit a jimž musí přijít na kloub. Publikace tak podporuje pozorovací schopnosti, rozvíjí fantazii i jazykové dovednosti.

Barevné ilustrace

Vzhledem k tomu, že je knížka obrázková, nesmí jí chybět výrazné vizuální zpracování. Autorka ve svých kresbách nabízí opravdu mnoho k vidění - každé zvířátko i každá postava jsou vždy jedinečné a nechybí jim charakter, díky kterému si k nim dítě lépe utvoří vztah.

Jedná se o použité zboží. 

180,00 Kč