Logoobchod

Vítejte na stránkách našeho malého e-shopu s materiály, pomůckami a publikacemi pro logopedii. Původně logoobchod vznikl jako doplňková služba pro klienty ambulance klinické logopedie Logopedie Prosek. Snažíme se nabídnout zboží, které vám usnadní a zpříjemní logopedické chvilky doma a bude vám inspirací pro další nápady. 

Logobazar

Kromě "klasického" logoobchodu vám nabízíme také logobazar - tedy materiály, pomůcky a publikace pro logopedii, které již vyzkoušel a použil někdo před vámi. Máte tedy možnost za příjemné ceny koupit zboží, které třeba již nikde neseženete. 

Máte doma logopedické materiály, hry nebo pomůcky, které již nepotřebujete a chtěli byste je nabídnout ostatním? Kontaktujte nás na e-mailu info@logoobchod.cz a můžete své zboží prodat v logobazaru.

Vzhledem k tomu, že nedisponujeme velkým skladem, máme většinu zboží v malém množství. Proto se svým nákupem příliš neotálejte. 

Osobní odběr zboží je možný po předchozí domluvě v ambulanci klinické logopedie Logopedie Prosek, Kytlická 779, Praha 9. Výjimečně je možné domluvit osobní odběr v Praze 5, Čerčanech nebo Žatci.